ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.teleskop.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TELESKOP DİJİTAL TEKNOLOJİ HİZMETLERİ VE SATIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

OASİS AVM - 15 TEMMUZ MAHALLESİ, BAHAR CD. NO:43, 34212 BAĞCILAR/İSTANBUL VODAFONE BAYİ NO.18 BAĞCILAR 34212 İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0377013864600016

Vergi No: 3770138646

İşletme Adı: TELESKOP DİJİTAL TEKNOLOJİ HİZMETLERİ VE SATIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Teleskop Dijital Teknoloji Hizmetleri ve Satış Ticaret Ltd. Şti. yaklaşık 20 yıldır elektrikli ve elektronik bireysel ürünler ile ev aletleri alanında faaliyet gösteren İridyum Grubu’nun önde gelen şirketlerindendir. 18 Vodafone mağazasıyla iletişim sektörünün de liderlerinden olan grubun e-ticaret firması Teleskop, Türkiye’nin en büyük sitelerinde satış yapmakta, cep telefonu ve aksesuarlarından elektrikli ev aletlerine, bilgisayardan ses sistemlerine kadar pek çok farklı kategoride müşterilerine ürünler sunmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesi bakımından e-ticaret pazar yerlerinden aldığı beğeni ve yorumlarla dikkat çeken markamız, müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde adından söz ettirmektedir. Ürün çeşitliliğini sürekli artıran Teleskop, yeni teknolojiler, farklı ve avantajlı ürünler ile hayatınızı kolaylaştırmaya, ihtiyaçlarınızı kapınıza getirmeye devam edecek, “e-ticaret” sektöründe güvenli alış verişin ve hizmet kalitesinin teminatı olmayı sürdürecektir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Medikal Ürünler

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı