ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.detaypirlanta.com

ÖZKAN KARACA

SİNAN MAHALLESİ 1252 SOKAK ZEHRA GÖNEN İŞ MERKEZİ NO:4 KAT:4 D:9-10 07100 /MURATPAŞA/ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 36766***********

Vergi No: 36766******

İşletme Adı: ÖZKAN KARACA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.06.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: ozkan.karaca.07@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Detay Pırlanta, pırlanta taş ve mücevher sektörüne 2001 yılında toptancı ve üretici bir firma olarak adım atmıştır. Bölgedeki mücevher mağazalarının pırlanta taş ihtiyacını karşılamanın yanı sıra, dünya trendlerini yakından takip ederek kendi özel koleksiyonlarını üretmektedir. Kurulduğu günden bu yana, "Fark Detayda Gizlidir" ilkesiyle hareket eden Detay Pırlanta, kalite politikasını bu ilkeye dayandırmaktadır. Amacı tutarlı ve kaliteli hizmeti, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde sunmak, standartlarını kesintisiz olarak yükseltmektir. Rekabette fark yaratmak için eğitim şart düşüncesiyle, Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliği ile (DGA) Detayart Gemmology Academy’i kuran firma, pırlanta uzmanlık eğitimleri vermektedir. Doğanın gerçek bir mucizesi olan pırlanta ve pırlantalı mücevherleri, en son teknolojiyi barındıran ekipmanları ve eğitimli kadrosuyla inceleyerek uluslararası standartlara göre sertifikalandıran DGA Pırlanta Laboratuarı hizmetlerine bir yenisini eklemiştir.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler