ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tabiatana.com

TABİAT ANA EPAZARYERİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YUNUS EMRE CADDESİ NO:80 KAT:2 D: 6 SARIYER - İSTANBU İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0815106637300001

Vergi No: 8151******

İşletme Adı: TABİAT ANA EPAZARYERİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.01.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: markaj@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tabiat Ana, müşterilerine e-ticaret üzerinden ürün satış hizmetleri sunan bir E-Pazaryeri platformudur. Türkiye’nin dört bir yanındaki doğal, organik ve ekolojik ürün üreticilerini, satıcılarını bir araya getirmek ve en uygun şartlarla bu ürünleri müşterilerine sunmak amacıyla kurulmuştur. 2004 yılında internet üzerinden online ürün satışı ile e-ticaret sektörüne adım atan Tabiat Ana; Sağlık Tabiatımızdan... Güzellik Tabiatımızdan... Mutluluk sizden... misyonuyla bugünlere gelmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler