ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.morevyapi.com

SEDİRİNİ KOLTUK MOBİLYA YATAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SANAYİ MH. 600018 NOLU CD. NO.34 MOREV HIRDAVAT Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0758009894400015

Vergi No: 7580******

İşletme Adı: SEDİRİNİ KOLTUK MOBİLYA YATAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.08.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sedirinimobilya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sedirini Koltuk Mobilya Yatak San. Tic. Ltd. Şti. 1997’den bugüne kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden, sektörün liderleri arasındaki yerini almış bulunuyor. 2008 yılında Melodika Genç Mobilya olarak mobilya sektöründe kendi bölgemizde satış ve imalat olarak zirvede olmanın gururunu yaşarken 2014 yılında Morev Yapı Elemanları ve Mobilya Aksesuarları olarak gücümüze güç katarak hırdavat sektöründe zirvedeki rakiplerimiz tek tek geçerek bu sektördeki lider firmalar arasındaki yerimizi aldık. Gaziantep’te hırdavat ve mobilya aksesuarları sektörüne yön verene öncü kuruluşlardan birisi olarak, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek ve modaya uygun şekilde bünyesinde ürün barındırmaya çalışmak temel amacımız olmuştur. Modaya uygun davranırken toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini de önemseyerek, ürünlerin kullanılacağı mekanların yapı malzemelerini toptan ve perakende şekilde satışa sunmaktayız. Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmaya hak kazanan bizler bunu yenilikçi fikirlerimizle ve deneyimli kadromuzla başarmaktayız. Ve her geçen gün standartlarımızı daha da arttırmaya çalışarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha yenilikçi bir deneyim sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeyerek ve yeni fikirlere açık olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini daha da üst seviyelere taşımaya çalışmaktayız. İçinde huzurla ve güvenle yaşamak istediğiniz mekanların küçük ama önemli olan detaylarında Sedirini Koltuk Mobilya olarak izlerimizi bırakmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle sadece Sedirini Koltuk Mobilya olarak kalmayıp yeni markalarımızı da bünyemize katarak daha da büyümeye doğru yol almaktayız ve sizlere daha da kaliteli hizmetler sunmaya çalışmaktayız. Melodika Genç Mobilya, Morev Yapı Elemanları ve Vişne Home Consept markalarımızla Sedirini Koltuk Mobilya Yatak San. Tic. Ltd. Şti. olarak büyüyor ve büyümeye de devam edeceğiz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler