ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bikutumutluluk.com

BİKUTUMUTLULUK TASARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İDEALTEPE MAH. ERAYKENT SİTESİ SOK. NO:31B MALTEPE İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0170031317200016

Vergi No: 1700******

İşletme Adı: BİKUTUMUTLULUK TASARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: bikutumutluluk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bi'kutu mutluluk, her ay kadınlara küçük mutlu tasarımlar ulaştırmayı amaçlayarak, 2014 Aralık'ta Türkiye'nin ilk sürpriz kutu servisi olarak kuruldu. 'Başkasının seni düşünmesini beklemeden sen kendine sürpriz yap!'​ sloganıyla yola çıkan Bi'kutu mutluluk, kısa sürede kadınların kendilerine her ay postacıyı bekleme heyecanı yaşatabilecekleri ve kendilerine sürpriz yapabilecekleri bir servis olmanın yanısıra, hediye seçmekte zorlanan erkeklerin de sevdiklerine ister bir ay ister her ay gönderebilecekleri bir alternatif hediye sitesi oldu. 2015 Mayıs'ında hizmete açtıkları 'Dükkan'​ bölümüyle, kullanıcılarına sürpriz kutu almalarına alternatif olarak, Dükkan'da satılan ürünlerle de kendi kutularını oluşturma imkanı tanımış oldu. 2021 itibariyle 7 yıldır hediye kutu sektörünün öncüsü konumuna gelmeyi başaran Bikutumutluluk, bugüne kadar onbinlerce abonesine gönderdiği 100.000'lerce ürünle,Türkiye'nin hediye denince akla gelen hediye kutu sitesi olmayı başardı.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler