www.kimeksonline.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KİMEKS KİMYASAL MADDELER VE SAĞLIK GEREÇLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ABİDE-İ HÜRRİYET CAD. GEÇİT SOK. NORM İŞ MERKEZİ NO:6 KAT:1 34381 ŞİŞLİ - İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0563000810100015

Vergi No: 5630008101

İşletme Adı: KİMEKS KİMYASAL MADDELER VE SAĞLIK GEREÇLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kimeks, 1 Aralık 1975 yılında kurulmuş bir anonim şirkettir. Şirket, sanayi ve tıp laboratuvarlarında ve hastanelerde kullanılan cihaz, aparat, malzeme, kimyasal ve çeşitli daha pek çok ürünü pazarlayan, stoğundan teslim eden, siparişle getiren bir hizmet kuruluşudur. Stok hacminin genişlik ve çeşitliliği ve sipariş üzerine getirilen ürünlerde tedarik ve teslim hızı Kimeks’i pazarın önemli bir tedarik kaynağı kimliğine ulaştırmıştır. Ürün yelpazemizde yer alan sağlık eğitimine ilişkin anatomik model, poster, maket/manken türü ürünlerin yıllar içinde cirolarımızda giderek önem kazanmasıyla laboratuvar ve hastane ürünleri yanında eğitim araç ve gereçleri alanında da çeşitlenmeye gidilmiş; sağlık eğitimi dışında özel sektör ağırlıklı ilköğretim okulları ve liselere dönük sair ürün ve tedarik işlerine de el atılmıştır. Bu konuda deneyimli bir arkadaş firma ile geliştirilen işbirliği çerçevesinde okul laboratuvar tezgah ve mobilyaları ve okul demirbaşları alanında yeni müşterilere ve yeni cirolara ulaşılmıştır.Faaliyet alanlarımız, ürün çeşitlerimiz, temsil olunan ya da dağıtımı yapılan ürünlerin imalatçıları ve markalar, sitemizin ilgili bölümlerinde izlenilebilir.

Mal ve Hizmetler

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler