ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.outletcarsim.com

KÜRŞAT KARAN OUTLET ÇARŞI KONFEKSİYON ÜRÜNLERİ

MİMAR SİNAN MAH. TOPEL SOK. NO:40E Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 20266***********

Vergi No: 20266******

İşletme Adı: KÜRŞAT KARAN OUTLET ÇARŞI KONFEKSİYON ÜRÜNLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.04.2018

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: kursat.karan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

" Outlet Çarşım " %100 yerli üretimi destekleyerek sizlere sezon modasının en trend giyim ürünleri ve yüksek kalite giyim ve aksesuar modellerini tedarik ederek en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Modayı yakından takip eden personelimiz ve tedarik ekimiz ile sezon ürünlerini sizlere ilk sunan firma olan " OutletÇarşım " olarak tekstil sektöründeki tecrübemizi online alışverişteki bilgimiz ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize benzersiz ve % 100 güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler