ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.villaekstra.com

EKSTRA EMLAK TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

TAŞYAKA MAHALLESİ, BAHA ŞIKMAN CADDESİ, KÖRFEZ MEYDAN PLAZA A2 BLOK, NO:32 A, DAİRE:20 Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0330179441100001

Vergi No: 3301******

İşletme Adı: EKSTRA EMLAK TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.10.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

villaekstra.com olarak 11 yılı aşkın süredir başlıca Kaş, Kalkan, Marmaris, Fethiye, Bodrum, Muğla, Dalyan ve diğer bölgelerde bağımsız ve doğrudan satış yapan kişilere özel havuzlu tatil villası kiralama hizmeti vermekteyiz. Geniş müşteri portföyüne ve hizmet ağına sahip profesyonel kadrosu ile 11620 Numaralı A Sınıfı TÜRSAB belgeli bir firmayız. Hizmet verdiğimiz bölgelerde konusunda uzman Ar-Ge ekibimiz tarafından kalite standartlarımıza uygunluğu onaylanan villalar tarafımızdan profesyonel olarak fotoğraflanır 360 Sanal turları hazırlanır ve konum ölçümleri yapılarak portföyümüze eklenir. Kalite standartlarımıza uygun villalar keşfettikçe önemli olan bütün lokasyonlarda genişlemeye devam ediyoruz. Sizlerde hayalinizdeki villa tatili için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı Bilgi & Rezervasyon İçin +90 242 844 15 99 www.villaekstra.com

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler