ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.quzucukkids.com

3 ÇINAR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

EKŞİOĞLU MAHALLESİ ATABEY CADDESİ NO:26/A ÇEKMEKÖY İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001167859100001

Vergi No: 0011******

İşletme Adı: 3 ÇINAR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.10.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: 3cnr@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2009 Yılında İstanbul gibi büyük bir şehirde iki çalışan genç kadının; çevrelerindeki çalışan annelerin çocukları için alışveriş yapmadaki sıkıntılarını görerek, sosyal medya platformları üzerinden, tamamı yerli üretim olan 1.sınıf çocuk giyim ürünlerini pazarlamaları ile başlayan yolculuğun adıdır Quzucukkids. Sosyal medyada fenomen haline gelirken sadece çalışan annelerin değil en az onlar kadar yorulan ev hanımı annelerin de çocuk kıyafeti alışverişlerinin zorluğunu fark ederek onlara evlerinde ulaşmayı başarıp; güvenli kredi kartı ödemeleri, havale, kapıda ödeme, taksitlendirme vs gibi ödeme kolaylıklarıyla donatılmış bir alışveriş sitesi kurmaya karar verdiler ve bu işi konusunda tecrübeli profesyonellerle gerçeğe dönüştürmek için 3 Çınar Danışmanlık ile ortak hareket etme kararı aldılar. İşte böyle kurulan QuzucukKids.com Online Alışveriş Sitesi sizlere güvenilir, yerli, kaliteli ürünleri sunarken hatasız ve risksiz, iade garantili, uygun fiyatlı alışveriş hizmetini sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı