ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.starlineisguvenlik.com

ALFATEK İŞ GÜVENLİĞİ VE ENDÜSTRİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ULUCAMİ MAHALLESİ KIZILAY CAD. NO:86/A Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0069048651700017

Vergi No: 0690******

İşletme Adı: ALFATEK İŞ GÜVENLİĞİ VE ENDÜSTRİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: anilisguvenligi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Alfatek Endüstriyel Tedarik 2013 yılında Adana‘da kurulmuştur. Firmamız günümüz sanayi malzemeleri teknolojisinin yeniliklerini takip etmekle birlikte ürün kalitesi ve garantisini en ekonomik fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir .. Disiplinli ekip çalışması ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlamaktayız . Tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kalite kontrol ekibimiz ile birlikte daha kaliteli hizmetler vermekteyiz. Kalite Tesadüf Değildir .. ÜRÜNLERİMİZ İŞ GÜVENLİĞİ KAYNAK MALZEMELERİ TEKNİK HIRDAVAT KESİCİ TAKIM MALZEMELERİ AŞINDIRICI TAŞ GRUPLARI İNŞAAT MALZEMELERİ BAYİLİKLERİMİZ ASKAYNAK MAKİTA BOSCH STARLİNE İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI İZELTAŞ VİP-TEC BETA KİMYASAL ÜRÜNLER OSAKA HAVALI ALET SEL HORTUMLARI KARBOSAN FİRFLEX GÜLERSAN ÖZSAN STAYER GLOBAL HALAT DEMİR AYAKKABI EVAR MTE OVERLİKON NUR İŞ FİMER Alfatek Endüstriyel Tedarik OLARAK 81 VİLAYETE HİZMET VERMEKTEYİZ .. Detaylı bilgi için info@starlineisguvenlik.com adresine ürün taleplerinizi ve toplu alım tekliflerinizi mail atabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler