ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hepsihavuz.com

UNICORN E-TİCARET PAZARLAMA VE ULAŞTIRMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

BARBAROS MAHALLESİ 452 SOKAK NO:8/B MENDERES İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0892032849800014

Vergi No: 8920******

İşletme Adı: UNICORN E-TİCARET PAZARLAMA VE ULAŞTIRMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: unicorneticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HepsiHavuz.com, havuz endüstrisinde 20 yılı aşkın süredir tanıtım ve pazarlama faaliyetleri yürütmüş tecrübeli kadrosu ile sizlere tüm seçkin marka ve ürünleri bir arada sunabilmeyi hedef edinmiş bir elektronik ticaret sitesidir. Ülkemizde elektronik ticaretin belirli sektörlerde yaygınlaşmış olsa da, havuzculuk sektöründe henüz yeterli olgunluğa ulaşmamış olduğunu görüyoruz. İşte bu amaçla; * Sektörümüzdeki en seçkin markalar ile en kaliteli ürünleri bir araya getirerek Türkiye'nin havuzculuk sektöründeki en büyük e-ticaret platformunu oluşturmayı vizyonumuz, * Bu vizyona bağlı olarak sizlerin aradığınız bir ürünü hiç bir kuşku duymadan satın almanızı ve sattığımız her ürünün %100 arkasında durarak sizlerin eksiksiz memnuniyetini kazanmayı da misyonumuz edindik.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler