ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

shop.ekosol.com.tr

EKOSOL TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HACIRAHMANLI TARIMSAL SANAYİ BÖLGESİ KÜME EVLER NO:7 45810 SARUHANLI MANİSA TURKİYE Manisa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613057067600012

Vergi No: 6130******

İşletme Adı: EKOSOL TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

EkosolShop, Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş.'nin üretim ve satışını yaptığı EkosolFarm, AgraGron markalı Organik Gübre ürünlerinin ve Osmanlı Bahçesi Yerli Tohum Seti ürünlerinin resmi satış sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler