ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.markasaatler.com

PERMUN SAAT MÜCEVHER VE AKSESUAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KORUPARK AVM KAT:1 NO:86 OSMANGAZİ / BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0728035604900015

Vergi No: 7280******

İşletme Adı: PERMUN SAAT MÜCEVHER VE AKSESUAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.10.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: permun@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Zamanı değerli saatlere çeviren ustalar vardır; bir de onları doğru insanlarla buluşturan aracılar. Onlar ne zaman, hangi saatte kimin kalbinin attığını iyi bilirler. Bu yüzden zamanın o en kıymetli parçalarını doğru sahiplerine teslim ederken hiç yanılmazlar. İşte Mustafa Akpınar da onlardan biri ... Her şey 1979 yılında başladı... Saat dünyasının güvenilir markalarından Pırlant'ın kurucu ortakları arasında yer alan Mustafa Akpınar, Pırlant ile yola çıktığı 1979 yılından itibaren hep saatlerle iç içe oldu, onlarla anıldı... Bursa'ya ilk defa gelmesini sağladığı dünyanın en seçkin saat markaları ile lüks saat kültürünün Bursa'da yerleşmesinde önemli rol oynadı. Saat denince akla ilk gelen isimlerden oldu. Müşterilerinin sadık birer dosta dönüşmesini sağlayan yüksek iletişim becerisi ile Bursalı bütün saat meraklılarının gönlünü ve güvenini kazanan Mustafa Akpınar, sıra dışı ikramlarla süslediği servisleriyle saat alışverişini vazgeçilmez bir lükse dönüştüren bir çok değerin ortaya çıkmasında öncü oldu. Mustafa Akpınar, şimdi bu güçlü bağları daha da ileri taşıyacağı bir adım attı ve dostları ile daha samimi alışverişler gerçekleştirebileceği bir atmosfer için yepyeni bir marka kurdu: PERMUN... Hayatı süsleyen yüksek zevkler, eşsiz bir zaman parçası için artık bu ismin altında buluşuyor. O tanıdık güven duygusu, bildik lüks algısı, alışık olduğunuz yüksek standartlar farklı kapılardan geçerek Permun'un şık konseptini oluşturuyor. Saat ve mücevher alışverişlerinizin her anında duyacağınız gönül rahatlığı bu inanılmaz konseptin içten dışa yayılan en değerli parçası. Aslını, dostları bildiği müşterilerinden alan orijinal zevklerin yansıması saat ve aksesuarların ve büyüleyici mücevherlerin yeri Permun, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi birinci katta hizmet veriyor. Aslında Bursalı üst düzey saat tutkunları bu mağazayı yakından tanıyor. Mustafa Akpınar yönetiminde bugüne kadar Pırlant adı ile hizmet veren mağaza, bu önemli girişimin bir parçası olarak adını PERMUN olarak değiştirdi. Değişmeyen tek şey Mustafa Bey'in yüksek saat kültürü ve tüm personelde hissedilen sıcaklık, samimiyet, bilgi ve beraberinde gelen güven... Yine aynı yakın ilgi, yılların tecrübesi ve bilgisi ile doğru mesafeden tam hedefini bulan sağlam öneriler, en iyi saat markalarını sunan zengin vitrin ve hep büyüyen mutlu alışverişler... Saat tutkunlarını bu değerlere alıştıran özel anlayış şık bir hareketle şimdi daha da özelleşti. Vitrınlerinde Cartier, IWC, Bvlgari, Hublot, Omega, Breitling, Ulysse Nardin, Graham, Corum, Tag Heuer, Bell&Ross, Longines, Oris, Frederique Constant, Gucci gibi dünyanın en seçkin saat markalarına yer veren Permun, Mont Blanc, Montegrappa, St.Dupont gibi kalem ve aksesuar markalarını da dostlarına sunuyor.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler