www.dehapazarlama.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KADİR CORUT DEHA PAZARLAMA

FEVZİÇAKMAK MAH 2/4 SOK.NO:4 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 25076***********

Vergi No: 25076******

İşletme Adı: KADİR CORUT DEHA PAZARLAMA

Kep Adresleri: kadir.corut@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şahıs Firması olan İşletme İstanbul,da kurulmuştur. E-Ticaret sektöründe 9 senedir hizmet vermektedir. Güvenli alışveriş ve zengin çeşitlerle Sizlere hizmet vemektedir. Tüm Türkiye ye Hızlı Kargo ile ürünlerini sevk etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı