www.lastikcim.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

QSR TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

LEYLAK SOKAK MURAT İŞ MERKEZİ K:10 D:33 MECİDİYEKÖY İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0608071377600001

Vergi No: 6080713776

İşletme Adı: QSR TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2011 yılında beri faliyette olan lastikcim.com.tr web sitesi , 2017 Ağustos ayı itibariyle Lastikcim Pazarlama iç ve Dış ticaret A.Ş tarafından satın alınarak günümüz e-ticaret normlarına ve yasalarına uygun olarak faliyetini sürdürmektedir. 2021 Yılı itibariyle QSR Teknoloji A.Ş ticari ünvanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler