www.bloominbag.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

NESLİHAN KILIÇ HACIALİOĞLU

ATATÜRK MAH. MERİÇ CAD. NO:11 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 23072***********

Vergi No: 23072******

İşletme Adı: NESLİHAN KILIÇ HACIALİOĞLU

Kep Adresleri: akmtekstilkonfeksiyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BloominBag mutlu, şık ve doğa-dostu çantalar tasarlayarak üreten, 2016 yılında kurulmuş bir Türk markasıdır. Özellikle kadınların şıklığını tamamlayan, modayı takip eden laptop çantası, sırt çantası, bel çantası, iPad/tablet kılıfı, makyaj çantası, postacı çantası, cüzdan gibi ürünler üreterek sıkıcı, düz siyah çantalar yerine Bloomer'ların hayatlarını renklendirmeyi hedeflemiştir. İlk yıllarda sadece kadınlar için üretim yapan BloominBag zaman içerisinde erkekler için de sıradanlıktan uzak ve doğa-dostu çantalar üreterek bu yolda çıktığı yolculuğa devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler