ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.teknogo.com.tr

TEKNOGO ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ALİYE İZZET BEGOVİC BLV. DİLEK SİTESİ C/5 NO:39 SEYHAN Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0836083218600001

Vergi No: 8360******

İşletme Adı: TEKNOGO ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: teknogoelektronik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TEKNOGO, sektöründe marka sadakati yaratmak adına rakiplerine kıyasla tüketicilerine kaliteyi avantajlı bir durumda sunar. Tüketicilerine uygun fiyatlarla kaliteli bir yaşam sunmak adına hizmet veren güler yüzlü personel ailesi ile müşteri değerini yaratır. Kullanıcılarına avantajlı ürün ve kampanyalar ile alışkanlıklarına uygun alternatifler sunar.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Spor ve Outdoor

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler