www.altincagturizm.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ALTINÇAĞ TURİZM EĞİTİM SAĞLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERKEZ OFİS:BATI MAH BURHAN TOPRAK CAD NO:5/B ATA APT PENDİK/İSTANBUL/TÜRKİYE ŞUBE:BATI MAH HATBOYU CAD TCDD TREN İSTASYONU NO:25 PENDİK/İSTANBUL/TÜRKİYE ŞUBE 2 BATI MAH HATBOYU CAD YAVUZHAN İŞ MERKEZİ NO:48 PENDİK/İSTANBUL/TÜRKİYE İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0062025985200011

Vergi No: 0620259852

İşletme Adı: ALTINÇAĞ TURİZM EĞİTİM SAĞLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Altınçağ Turizm&Taşımacılık

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/phptravels/id1018217005

Kep Adresleri: altincagturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Altınçağ Turizm & Taşımacılık LTD STİ 2012 yılında İzzet ALTIN ​​Tarafından kurulan IATA belgeli A grubu bir seyahat acentasıdır Yurt içinde ve yurt içinde, bütün dünya havayollarının uçak düzenleme yetkisine sahip olan olan olan Altınçağ Turizm, dünyanın herhangi bir kentinde otel Rezarvasyonu ve çeşitli tur ve organizasyon hakkı ile ülkemizin önde gelen kurumsal seyahat şirketlerinden birinden. Sektörde yıllara Dayalı bir Geçmişi olmamasına rağmen geçen zaman içinde yeniliklere imza atmış ve sektörde saygın bir şirket olmuştur Müşteri memnuniyetini ve güveni hedef edinmiş bir şirkettir Türkiye, Bulgaristan ve Rusya'dan gelen operasyonların hizmetleri ile kaliteli hizmet politikasından ödün vermeden sektöre ivme kazandırmaya izin verir. 2019 Yılı Nisan ayı itibariyle istanbul büyükşehir belediyesi Havaist Bünyesinde iki Otobüsü ile yolcu taşımacılığına başlamıştır Kalite politikamız Yeniliklere açık ve tam bir uyum güvenilir, Hızlı ve Kolay Rezervasyon hizmetleri sunmak tam zamanında ve kalıcı çözümler Konusundaler ile hizmet vermek Yasalara saygılı ve sosyal sorumluluklarının uzmanında. Vizyonumuz Yenilikçi ve tüm ekipleri ile tam bir sağlamaktır. Misyonumuz Her dönem saygın bir yere sahip olmak yeniliklerde öncü olmak teknolojiyi ve müşterileri için etkin kullanmak Her zaman güvenilir olmak istiyorum ile tam bir uyum 'olmak toplumsal değerlere saygılı olmak. ÜYE OLDUĞU KURUM VE KURULUŞLAR; IATA: uluslararası hava taşımacılığı Derneği Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği TÜRSAB: TC Kültür Bakanlığı Seyahat Acentaları Birliği ASTA: American Society of Travel Dünyanın En büyük Turizm Profesyonelleri Birliği Şirket Unvanı: ALTINÇAĞ TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT SAN TİC LTD STİ Vergi Dairesi ve Numarası: İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI PENDİK VD 0620259852 Mersis No: 0062025985200011 Kep Adresleri: altincagturizm@hs01.kep.tr İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 810331 Hukuk Müşaviri: Av Turan Ateş Mali Müşavir: Kemal özışık Belgelendirme: İsmail Özdemir Yayın Sorumlusu: Muhammed Furkan

Mal ve Hizmetler

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler