ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.efilem.com

ARSLANLAR TOPTAN GIDA PAZARLAMA DAĞITIM TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KIZLARPINARI MAH.SPOR CAD.HACIKADİROĞLU SOK.SAHİL APT.NO.3 ALANYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0084037821700011

Vergi No: 0840******

İşletme Adı: ARSLANLAR TOPTAN GIDA PAZARLAMA DAĞITIM TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

20 yıldır,Dünya mutfaklarından birbirinden farklı lezzetlerin Restaurant ve cafe lere bölgesel dağıtımını yapan Arslanlar Gıda artık ‘’Efilem’’ ile bir tıkla kapınızda.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler