ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hepsivilla.com

TESADÜF ATLANTİK TURİZM EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞTİ

ÖLÜDENİZ MAHALLESİ ATATÜRK CD. NO: 24 - 48300 - FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0840035827400012

Vergi No: 8400******

İşletme Adı: TESADÜF ATLANTİK TURİZM EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞTİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tesaduf@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

A sınıfı üyelik belgesi ile TÜRSAB’a üye olarak çalışan Hepsi Villa, 2010 yılından itibaren siz değerli tatil severlere hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır. Fethiye ve Kaş-Kalkan olmak üzere iki farklı şubemizle hizmet vermekteyiz. her bütçeye ve zevke uygun lüks villalarımız ile siz tatil severlere en iyi villa tatil deneyimini yaşatmaktır. Bu sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan biri olarak yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler