www.hepsivilla.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TESADÜF ATLANTİK TURİZM EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞTİ

ÖLÜDENİZ MAHALLESİ ATATÜRK CD. NO: 24 - 48300 - FETHİYE Muğla - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0840035827400012

Vergi No: 8400358274

İşletme Adı: TESADÜF ATLANTİK TURİZM EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞTİ

Kep Adresleri: tesaduf@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

A sınıfı üyelik belgesi ile TÜRSAB’a üye olarak çalışan Hepsi Villa, 2010 yılından itibaren siz değerli tatil severlere hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır. Fethiye ve Kaş-Kalkan olmak üzere iki farklı şubemizle hizmet vermekteyiz. her bütçeye ve zevke uygun lüks villalarımız ile siz tatil severlere en iyi villa tatil deneyimini yaşatmaktır. Bu sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan biri olarak yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler