ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hemel.com.tr

HEMEL BOYA VE KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

IDOSB, VAKUM CAD. NO:25, TUZLA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461003197700019

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: HEMEL BOYA VE KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.06.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"Ahşap boyası, ahşap cilaları ve ahşabın çürümeye karşı korunmasına yönelik emprenye işlemi uygulanan ürünlerde uzman Hemel 1966'da İngiliz ortaklığında kurulmuştur. Hem dış hem de iç mekan ürünleriyle 2016 yılında 50. kuruluş yılını kutlayan Hemel, ahşap sektöründe kullanılan yenilikçi ve son teknoloji ürünleriyle ahşap korumada pazar lideri konumundadır. Teknik danışmanlıkla satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Hemel, bir taraftan Türkiye’deki çok önemli projelerin teknik danışmanlığını yaparak ahşap sektörüne artı değer katarken, bir diğer taraftanda Hollanda, İngiltere, Gürcistan, Pakistan, Brezilya, Singapur, Azerbaycan ve Kıbrıs gibi ülkelere ihracat yapmaktadır."

Mal ve Hizmetler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler