ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

trafikfirmalari.com

KADİR GÖÇMEN GÖÇMEN OTO ALIM SATIMI GÖÇMEN ASFALT YOL

KONUTKENT MAHALLESİ 3028 CADDE A BLOK K: 13 NO:, 104. SK., 06510 ÇANKAYA/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 37258******

İşletme Adı: KADİR GÖÇMEN GÖÇMEN OTO ALIM SATIMI GÖÇMEN ASFALT YOL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.12.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: gocmenasfaltyol@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yılların verdiği tecrübe ile ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerimizi ve bayilerimizi sürekli şaşırtmış ve memnun etmiştir. Distribütörlerle yaptığımız ortak Ar-Ge çalışmalarımızla sektörümüzde sadece ürün satışında değil, geliştirme ve iyileştirmede de başarılı sonuçlar elde ettik. Kaliteden ödün vermeden ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine hızlı ve titiz bir şekilde sevk etmenin gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler