ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mfw.com.tr

MELTEK FASHION WORLD TOPTAN TEKSTİL TEDARİK DANIŞMANLIK NAKLİYAT SANAYİ İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET NESİH ÖZMEN MAH.FATİH CAD. KAYACIK SOK.NO:10 K: 4 DÜK:404 TAVŞANOĞLU HAN MERTER-GÜNGÖREN / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0614154122800001

Vergi No: 6141******

İşletme Adı: MELTEK FASHION WORLD TOPTAN TEKSTİL TEDARİK DANIŞMANLIK NAKLİYAT SANAYİ İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.05.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: meltekfashionworld@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

-Merhaba ,sitemizin asıl amacı gelemeyen yurtiçi ve yurt dışı butik ve toptacılara gelmeden ürün tedariği sağlamak ve hazırda olan ürünleri temin etmektir.İsterseniz site üzerinden yapacağınız belli bir limit üzerinde alımda 5000 € ,5000 $ ve 75,000 tl alımda kendi marka ve etiketinizle gönderebilicez.Dünya'nın her yerine kapıdan kapıya teslim anlaşmalı kargomuz vardır.(DHL-UPS) -Hello, the main purpose of our site is to supply products to domestic and foreign boutiques and wholesalers who cannot come, and to procure the products that are available. We have door-to-door delivery contracted cargo to all parts of Turkey. (DHL-UPS)

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler