ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dukkanium.com

DÜKKANİUM ELEKTRONİK HİZMETLER VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

SEYYİD ÖMER MAH. KIZILELMA CAD. TÜRKÇÜ SK. NO: 21/4 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0321070394000001

Vergi No: 3210******

İşletme Adı: DÜKKANİUM ELEKTRONİK HİZMETLER VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.11.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: dukkanium@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

50 yılı aşkın sürede kazanılan geleneksel ticaret tecrübemizi, bugünün ve geleceğin normlarıyla harmanlayarak dijitalleştirdiğimiz alışveriş platformumuzda amatör ruhumuzdan vazgeçmeden profesyonel hizmet sunuyoruz. Empatiyi önemsiyor, sizlerin ihtiyaç ve önerilerinizi kendi ihtiyaçlarımız gibi görüyoruz. Bizler de bu dünyanın birer alıcısı olduğumuzdan önceliklerimizi ve sitemizde yer alan her bir unsuru mevcut talep, şikayet ve iyileştirme tavsiyelerinizi göz önünde bulundurarak belirliyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla her bir ziyaretçimizin ihtiyaç ve talepleriyle özel müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla birebir ilgileniyoruz. Sunduğumuz kurumsal hizmetin yanı sıra sizlerle kuracağımız ikili ilişkilerde unutulmaya yüz tutan dükkan kültürünü tekrar hayata geçirmeyi umuyor; ziyaretiniz sırasında kendinizi bir dijital alışveriş platformu yerine mahallenizdeki esnaftan alışveriş yapıyor gibi hissettirmeyi hedefliyoruz. 8 ana kategoride toplanan geniş ürün yelpazemizden vereceğiniz çoklu siparişlerinizde, ihtiyaçlarınızı karşılayan uygun ürünleri, en hızlı yöntemle, bir merkezden, tek seferde ve topluca ulaştırıyoruz. Böylece online alışveriş yöntemini tercih ederek kazandığınız değerli vaktinizi, sipariş verdiğiniz ürünleri teslim alırken kaybetmenizi önlüyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Kuyumculuk

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler