ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

oyunperest.com.tr

MELA YAYINCILIK VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

AZİZİYE MAHALLESİ PORTAKAL ÇİÇEĞİ SOKAK 37/A ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0614106019200001

Vergi No: 6141******

İşletme Adı: MELA YAYINCILIK VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: OYUNPEREST

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.12.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eaenoch.oyunperest

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/oyunperest/id1610877039?itsct=apps_box_link&itscg=30200

Kep Adresleri: melayayincilik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

0-6 yaş arasında çocuğu olan anne babalara ve bu yaş grubuyla çalışan profesyonellere rehberlik etmeyi amaçlayan online bir platformdur. Ebeveynler üye olurken çocuklarının doğum tarihini girer ve sistem her gün çocuğun gelişimine uygun yeni bir içerik tanımlar. Ebeveynlerin çocuklarının gelişimini destekleyebilmek için sistematik olarak tanımlanan içerikleri takip etmeleri yeterlidir. Sistemde 1500’ün üzerinde içerik mevcuttur ve üyelerin içeriklere sınırsız erişim hakkı vardır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler