ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

beorganic.com.tr

BEFERMENT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜVENEVLER MAHALLESİ 1935 SOKAK 4/A ( FORUM AVM KUZEY OTOPARK GİRİŞ KARŞISI ) YENİŞEHİR Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0160154325600001

Vergi No: 1601******

İşletme Adı: BEFERMENT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.03.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: befermentgida@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Organik ürünleri online satın alabileceğiniz bir platform olan beorganic.com.tr yöresel ürünler, doğal ürünler ve %100 organik ürünleri Mersin içi aynı gün adrese teslim hizmeti vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler