ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.naature.net

NAATURE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. ÇINARLI SOK. NO:10/1 ÜSKÜDAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0627042242100011

Vergi No: 6270******

İşletme Adı: NAATURE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Naature

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.03.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Naature

App Store Link: https://apps.apple.com/us/developer/naature/id761465758

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Naature Teknoloji, web tabanlı uygulamalar, masaüstü uygulamalar, mobil uygulamalar, akıllı şehir uygulamaları, crm uygulamaları ve robotik uygulamalarını kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. Naature Teknoloji´nin ana faaliyet konuları; kurumsal web sitesi tasarımı, web tabanlı uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret hizmetleri, akıllı şehir uygulamaları, robotik tabanlı uygulamalar, online kurumsal eğitim portalları, iş ve müşteri takip (crm) yazılımları, özel masaüstü yazılımlar, canlı destek sistemleri, toplu sms sistemleri ve online tahsilat sistemleridir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart