ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

faturam.net

QUİCK POİNT TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

MİMAR SİNAN MH. ÇAVUŞBAŞI CD. CEREN SK. NO:1/3 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0499042170327143

Vergi No: 4990******

İşletme Adı: QUİCK POİNT TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.10.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: quickpoint@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2008 yılında temelleri atılan Quick Point Teknoloji A.Ş. kendi ekibi ile geliştirmiş olduğu yazılımlar sayesinde kurumsal ve bireysel müşterilerine farklı ürün ve hizmetleri hızlı basit ve güvenli yapabilecekleri online platformları sunuyor. FATURAM.NET hizmet verdiği tüm alanlarda sorumluluklarının bilincinde olup internet ve mobil yaşamının bir gereği olan yazılımları geliştirerek teknolojinin kolaylıklarını ve faydalarını ülkemiz insanının kullanımına sunuyor. FATURAM.NET Online fatura tahsilat hizmetini BDDK 6493 sayılı kanunca yetkili Ödeme Kuruluşları ile yapmış olduğu iş ortaklığı ve temsilcilik sözleşmesi ile yapıyor.

Mal ve Hizmetler

- Finansal Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler