ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.novsen.com.tr

NOVSEN ELEKTRİK ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KURTKÖY MAH. SEYİT ONBAŞI SOK. NO:31B PENDİK İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0632048740500010

Vergi No: 6320******

İşletme Adı: NOVSEN ELEKTRİK ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.01.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: novsen@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

NOVSEN Elektrik Elektronik Ticaret A.Ş. olarak başlıca faaliyet alanımız; kaliteden ödün vermeyen uluslararası markaların satış, satış sonrası servis ve teknik desteğini sağlarken, 10 yılı aşkın bir süredir sektörde kendini kanıtlamış kilit personelimiz ile iş ortaklarımıza mühendislik çözümleri sağlamaktır. Sanayileşmenin ve çağa ayak uydurmanın bir zorunluluğu olarak enerjiye ve buna bağlı olarak enerji üretim, iletim ve dağıtım sistemlerine duyulan talebin artması, bu sistemlerin emniyetli bir şekilde çalışmalarını sağlayacak uluslararası standardizasyonu sağlanmış teknik ürünlere duyulan ihtiyacı günbegün arttırmaktadır. Bu kapsamda oluşan sektör ihtiyaçlarına yönelik, uluslararası beş markamız ile iş ortaklarımıza hızlı, rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmayı hedef edinerek, satışı ve satış sonrası desteğini yaptığımız ürünlerde ve ilgili sektörlerde uzman olmayı amaç edindik.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler