ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mddsoft.com.tr

MUHARREM DENİZ DÜNDAR MDDSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

KOZYATAĞI MH SARIKANARYA SK NO:14 BYOFFICE PLAZA KAT 7 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 27856***********

Vergi No: 27856******

İşletme Adı: MUHARREM DENİZ DÜNDAR MDDSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.04.2020

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: muharremdeniz.dundar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kurumunuza özel muhasebe programınızla entegre çalışan CRM, B2C, B2B, E-Ticaret, E-Tahsilat, Depo otomasyon ve Yazılım ihtiyaçlarınıza doğru çözüm için 21 yıllık bilgi birikimimizle buradayız. İşimiz çözüm üretmek.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler