ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

vizyonistakademi.com

VİZYONİST AKADEMİ İLETİŞİM BİLİŞİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

AKPINAR MAH. 1. KAVAKLI CADDESİ NO:29 KAT:1 DAİRE:1 OSMANGAZİ Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0925101401900001

Vergi No: 9251******

İşletme Adı: VİZYONİST AKADEMİ İLETİŞİM BİLİŞİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: vizyonistakademi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Eğitimin yaşı yoktur ilkesini benimseyerek toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişmesine katkıda bulunmak Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, güven, iş birliği ile harmanlayarak eğitim odaklı çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel kalıcı çözümler üretiyoruz. Eğitimlerimizi; kaliteli, memnuniyet odaklı tasarlayarak bu hizmetlerimizi sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde kursiyerlerimize sunmayı hedefliyoruz. Gedik Üniversitesi Onaylı “İstanbul Gedik Üniversitesi Vizyonist Akademi olarak anlaşmalı olduğumuz üniversitedir. Üniversite onaylı sertifikaya sahip olmak eğitiminizde ve kariyerinizde sizi ön plana çıkaracak.” Sahip olacağınız sertifika iş bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Kariyer hayatının içinde olanlar ve eğitimlerle kendini geliştirmek isteyenler dışında özellikle yeni mezun olmuş bireylerin özgeçmişlerinin yanında, aldıkları eğitimlerin sertifikasının olması son dönemde oldukça önemlidir. İşe alım sürecinizde almış olduğunuz eğitimlerle dikkat çekersiniz. Vizyonist Akademi eğitimleri sonunda sahip olacağınız belge üniversite onaylı başarı sertifikasıdır. Katılım belgesi değildir! Sahip olduğunuz sertifikayı E-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler