ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.fotosepet.com

SILVERLAB DİJİTAL FOTOĞRAF BASKI ÇÖZÜMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

EBUSUUD CAD. BASIM İŞHANI NO.47 D.201 34112 SİRKECİ FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0770037193600014

Vergi No: 7700******

İşletme Adı: SILVERLAB DİJİTAL FOTOĞRAF BASKI ÇÖZÜMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: silverlabdijital@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Merkezi Almanya’da bulunan şirket Avrupa ve Dünya ile entegre olmuş durumdadır. 2006 yılında İstanbul ofisiyle Türkiye pazarına açılmıştır. Dünyanın en büyük şirketlerinin, Türkiye’de tercih ettiği iş ortağı olarak, geniş ürün yelpazesi, deneyimli uzman kadrosu ile sektörün tüm gereksinimlerini ve projelerini başarı ile karşılamaktadır. Firma gücünü, sürekli kendini geliştirme ve güncel teknolojiler ile en gelişmiş çözümleri sunma anlayışından almaktadır. DNP, MITSUBUSHI,firmalarının çözüm ortağı durumundadır. Çözümler: Biometrik vesikalık yazılımlar, Fotoğraf Baskı Kiosk Sistemleri, Online Hizmetleri (Fotokitap, Fotoğraf Baskı), Event çözümleri.... Firmanın kendi üretimi olan Silverlab marka kiosklar çözümleri ile sektöre güç katmaktadır. Selfiebox Photobooth çözümleri ile event firmalarına, kurumsal organizasyon ve fotoğraf hizmeti veren firmalara farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler