ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.scooteral.com

LENAZZO MOBİLİTE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ

GÖZTEPE MAHALLESİ, AHESTE SK. NO:3, 34730 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0608153647700001

Vergi No: 6081******

İşletme Adı: LENAZZO MOBİLİTE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.10.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: lenazzo@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Scooter Al, Lenazzo Mobilite Otomotiv Ltd. Şti. bünyesinde elektrikli motosiklet, elektrikli scooter, elektrikli tek teker, elektrikli deniz scooterı, yetişkin ve çocuk scooterları, elektrikli kaykay (hoverboard) ve elektrikli bisiklet başta olmak üzere birçok alandan mikro mobilite aracının, aksesuarının ve yedek parçasının satışı yapan bir markadır. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Scooter Al, Türkiye’nin birçok şehrinde bayilik ve servis ağıyla müşterilerine kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaya gayret eder.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler