ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nevjewellery.com

NEV KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MOLLA FENARİ MAH. KILIÇÇILAR SK. ÇUHACI HAN NO: 24 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0202007321400012

Vergi No: 2020******

İşletme Adı: NEV KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.08.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: nevkuyumculuk@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tarih boyunca süregelen insan-mücevher birlikteliğini güncel bir zeminde sürdürmeyi amaçlayan NEV Jewellery, modern tasarım çizgisini, iki kuşaktır mirasçısı olduğu geleneksel el işçiliğiyle bir araya getiriyor. Modern ve zevk sahibi insana, hissetmek istediği ayrıcalık duygusunu, ustalarından gelen özenli el işçiliğiyle yansıtmayı başlıca misyonu olarak gören NEV Jewellery, "kişiye özel tasarım" ayrıcalığıyla tasarımın kişiselliğine ne denli önem verdiğini vurguluyor. Kapalıçarşı’da bulunan NEV Jewellery atölyesinde üretilen tasarımları, Nişantaşı’ndaki mağaza ve online satış hizmetinin yer aldığı web sitesi yoluyla sizlerle buluşturuyor.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler