ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.vektorpazar.com

VEKTÖR BİLİŞİM DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SAHRAYICEDİT MAH. İNÖNÜ CAD. KONAK NO: 11 İÇ KAPINO: 3 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0924003438700011

Vergi No: 9240******

İşletme Adı: VEKTÖR BİLİŞİM DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: vektorpazar

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.07.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetteknoloji.vektorpazar&hl=en&gl=US

App Store Link: https://apps.apple.com/ru/app/vektorpazar/id1538489736

Kep Adresleri: vektorbilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Vektör 1994 yılında vektörizasyon ve arşivleme çalışmaları konusunda faaliyet göstermek amacı ile iş dünyasına atılmıştır. Bugün temsilciliğini aldığı bir çok ürün ve çözümün kendi ürettiği yazılım çözümleri ile birlikte hizmetini veren bir teknoloji şirketi konumuna gelmiştir. Vektör uzman kadrosu ile çeşitli faaliyet alanlarında hizmet vermekte ve müşterilerine komple çözümler sunmaktadır. Teknolojinin ve hizmetlerin şirketlere, karşılaştıkları sorunları belirlemede, hedeflerini gerçekleştirmede nasıl yardımcı olacağıkonusunda en yüksek kalitede müşteri hizmeti ve desteği vermek yıllardır Vektör'ün amacı olmuştur. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet ve ürünlerini sunan Vektör özellikle KOBI' ler için tasarlanmış verimlilik ve rekabetçilik çözümlerini ön planda tutmayı amaçlayan bir kuruluştur. Bu çözümler arasında KOBI'lerde son derece verimli ve hızlı bir biçimde sonlu ve sonsuz kapasitelerle üretimin planlanması, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı ve Kurumsal Kaynak Planlaması danışmanlığı sayılabilir. Vektör ayrıca müşterilerine uygun sistem seçimi, yüksek güvenirlilik stratejilerinin oluşturulması ve uyarlanması, kuruluş, eğitim, proje yönetimi alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir . Vektör Hewlett Packard' ın GOLD kategorisindeki çözüm ortağı olup HP' nin baskı çözümlerininin ve diğer tüm ürünlerinin satışını yapmaktadır. Autodesk' , Adobe ve Microsoft çözüm ortağı olan Vektör, tüm bu ürün ailelerinin satışını ve desteğini uzun yıllardan beri başarı ile gerçekleştirmektedir. Vektör kendi geliştirdiği çözümler dışında yurt dışı kaynaklı ürünleride portföyü içerisinde barındırmaktadır. Vektör teknik servis hizmetlerinin kalitesini sürekli olarak geliştirmekte ve bu konuda alt yapı yatırımlarını ön planda tutmaktadır. Hızlı internet hatları üzerinden müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunmak Vektör'ün temel ilkelerindendir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler