ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bungalovmaceralarim.com

MACERALARIM TURİZM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DİLMEN MAHALLESİ SAKARBABA CADDESİ KUR-İŞ İŞ MERKEZİ NO: 107 DAİRE:104 ERENLER/SAKARYA Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609114614300001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: MACERALARIM TURİZM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: maceralarim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Maceralarım.com 2020 yılında kurulan seyahat acentesi olarak TÜRSAB(Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin üyesi olup, Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm bakanlığınca düzenlenen ‘’ A grubu Seyahat Acentesi işletme belgesi ile hizmet vermektedir. Maceralarim.com 2020 yılında aktivite platformu alanında sektöre girmiş, 2022 yılında ise Bungalov Maceralarım olarak Seyahat Acentesi sektörüne geçiş yapmıştır. Bungalov Maceralarım her geçen gün hizmet kalitesi arttırmak ve sapancadaki bölgesel turistik faaliyetleri desteklemek amacıyla kurulmuş olup, bünyesinde birbirinden farklı konsepte sahiptir.Ayrıca sizlere en uygun bütçe ile konaklama fırsatları barındırmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler