ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.butikotels.com

PEGASUS MONDİAL DIŞ TİCARET TURİZM İNŞAAT TEKSTİL BASIN YAYIN GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

TAŞYAKA MAHALLESİ 240.SOKAK NO : 19 / 2-4 48300 FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0723060739300001

Vergi No: 7230******

İşletme Adı: PEGASUS MONDİAL DIŞ TİCARET TURİZM İNŞAAT TEKSTİL BASIN YAYIN GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.03.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: pegasusmondial@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2017 yılında kurulan Pegasus Mondial Dış. Tic. Ltd. Şti olarak yeteneklerimizi, yaratıcı tecrübelerimizi, bilgi ve projelerimizi, Dış Ticaret, Turizm ve Seyahat, Danışmanlık, Dijital Medya, Yayıncılık gibi farklı sektörlerde birleştirdik. Yıllardır butik ve küçük oteller üzerine hizmet veren iş kolumuzu yurt dışında da turizmin yükselen trendi olmaya başlayan butik ve küçük oteller üzerine online ortamda geliştirerek, 2020 Covid-19 sonrası oluşan yeni dünyanın butik tatil anlayışına göre kişilere özel, kendilerini daha hijyen ve güvenli hissedecekleri, kaliteli butik hizmet sunan küçük ve butik otelleri sizlerle buluşturmayı hedef edindik. 2020 yılından itibaren bünyemize Türsab Kayıtlı Caucas Turizm Seyahat Acentasını (13149) dahil ederek Turizm üzerine geliştirilen deneyim ve tecrübeleri teknoloji ile bir araya getirerek, yeni dünyanın yükselen trendleri arasında yer alan küçük ve butik otelleri, villa ve tatil evlerini kolay ve güvenle erişilebilen platformlarda toplayarak online rezervasyon satış portalımızı www.butikotels.com ‘u oluşturduk.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler