ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.comsist.com.tr

AYŞEN GÜRAL SAMSUNG GÜRAL İLETİŞİM

İSTİKLAL MAH. BELEDİYE SK.NO:16 / A BİLECİK /MERKEZ Bilecik - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 27331******

İşletme Adı: AYŞEN GÜRAL SAMSUNG GÜRAL İLETİŞİM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.02.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: aysen.gural@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hayalini kurduğunuz, ihtiyaç duyduğunuz teknolojik ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Biliyoruzki Telefondan tablete küçük ev aletlerinden elektronik aletlerin ihtiyaca göre en uygun fiyata en kalitelisine sahip olmak istiyoruz Size kusursuz bir hizmet sunabilmek için, tedarikten, depolamaya, paketlemeden kargolamaya kadar geçen süreçte adım adım bilgilendirme yapıyor ve teslimat sürecine kadar takibini gerçekleştiriyoruz...

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler