ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

herbaldunyasi.com

HÜSNA HÜNER HÜNER HEDİYELİK

ERTUĞRUL MAHALLESİ KAZIM DİRİK CADDESİ NO:54 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 27482******

İşletme Adı: HÜSNA HÜNER HÜNER HEDİYELİK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.01.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: hunerhediyelik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Herbalife Dair adlı sitemizde herbalife international ürünleri tic. ltd. şti'ne ait ürünleri orijinal bir şekilde satmaktayız. Herbalife distribütörü olduğumuz için tüm ürünlerin satışı ve alıcılara bu ürünlerle ilgili bilgilendirme yapma sorumluluğumuz vardır.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı