ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gozdeoncuer.com

GÖZDE ÖNCÜER

HOŞNUDİYE MH. 732. SK. AYPALAS RESİDENCE NO:34/23 TEPEBAŞI ESKİŞEHİR Eskişehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 30349***********

Vergi No: 30349******

İşletme Adı: GÖZDE ÖNCÜER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: gozde.oncuer@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Gözde Öncüer markası 2020 Şubat ayında Eskişehir'de kuruldu.2018 yılında Anadolu Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra Tepebaşı Belediyesi Kuluçka Merkezinden Sosyal İş Kurma eğitimleri aldım. Bunun sonucunda doğal ve organik kumaşlarla doğaya saygılı tasarımlar yapmak ve üretmek markanın amacı haline geldi. Sadece bir fikir ile başlayan bu girişimi küçük ama tam donanımlı bir atölyeye dönüştürdük. Doğal kaynakların orantısız kullanımı, tekstil endüstrisindeki kötü üretim koşulları sonrasında da giysilerin kısa ömürlerinden dolayı çöp haline dönüşmesi, beni bir şeyler yapmak için harekete geçirdi. Tasarımcı olarak bu döngüye iyi yönde müdahale edebilme dürtüsü ile çıktığım bu yolda, amacım; bu problemleri ortadan kaldırabilecek adımları atmak ve mevcut sistemi değiştirme isteğinin getirdiği sorumlulukları yerine getirmektir. Bu girişim sonucunda doğaya saygılı %100 organik sertifikalı kumaşlarla bir süredir üretim yapıyoruz. Amacımız doğaya karışabilen zamansız ürünler tasarlamak ve üretmek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sürdürülebilir bir dünyada beraber olmak dileğiyle... Gözde ÖNCÜER Sürdürülebilir Moda Atölyesi

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler