ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

oreferans.com

ANDA SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

TOPÇU İBRAHİM SOK. NO: 19/A ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0470060260400010

Vergi No: 4700******

İşletme Adı: ANDA SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.09.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: anda@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Müşterilerimizi en çok tercih edilen ürünlerle buluşturmak için kurulduk. Teknolojinin gücüne inanarak en iyi şekilde kullanıyoruz. Ve teknolojinin insanın mutluluğu için varolduğunu bilerek insana değeri en önde tutuyoruz. Hedefimiz sanat, spor ve sağlık kategorilerinde en çok tercih edilen ürünleri en uygun şartlarda sizlere ulaştırmak. Sanat, spor ve sağlık kategorilerinde eğitimciler ve uzmanları sizlerle buluşturmak.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler