ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tatilos.com

TATİLOS TURİZM SEYAHAT ACENTASI ANONİM ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. DUDULLU CAD. NO 23-25A BRANDİUM RESİDENCE R1 BLOK KAT 3 DAİRE 38 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0396120297500001

Vergi No: 3961******

İşletme Adı: TATİLOS TURİZM SEYAHAT ACENTASI ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.02.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: tatilos@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) nezdinde 11825 işletme belge numaralı “Tatilos Turizm Seyahat Acentası” unvanı ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) nezdinde 88225410 kodu ile kayıtlı A grubu seyahat acentasıyız. Acentamız aynı zamanda Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği ve Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) üyesidir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler