ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.vialux.com.tr

MERKEZ SAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ALTUNİZADE MAHALLESİ KISIKLI CADDESİ ÜNİVERSİTE SOKAK BAŞARAN B İŞ MERKEZİ ÜSKÜDAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0617040032900024

Vergi No: 6170******

İşletme Adı: MERKEZ SAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.03.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: merkezsaat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İsviçre’de 65 yıl önce Gaston J. Langel’ın hayata geçirdiği saat markası Vialux, 2013 yılından itibaren girişimiyle yeniden hayat bularak Türkiye saat sektöründe yerini almıştır. Vialux, geçmişten kopmadan günümüzün saat tasarımlarını sunar. 1970’lerin retro stilini ve tasarımlarının reenkarnasyonu sayılan Vialux modelleri, üstün kalitesi ve ekonomik fiyat aralığıyla öne çıkmaktadır. Saat yapımındaki profesyonelliği ve saat yapımındaki benzersiz teknikleri ile ününü tüm dünyaya duyurmuş ve bu ününü tüm modellerine taşıyarak saat tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayan bir marka olmuştur. Erkek koleksiyonlarında Super, Kronos, Orion, Hyperion Koleksiyonları, Vialux’ün tarz sahibi müşterilerine seslenirken, bayan koleksiyonlarında ise Intense ve Glance ilgi odağı olarak öne çıkmaktadır. Vialux Glamour Koleksiyonu ise hem kadın hem erkek tüketiciler için ortak bir beğeni yaratarak, her iki cinsin de vazgeçilmezi olmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı