ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.balgurmesi.com

BAL GURMESİ İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇAMLIK MAHALLESİ İKBAL CADDESİ DİNÇ SOKAK N:4 K:7 D:48-49 MUYAR PLAZA ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0134026905200013

Vergi No: 1340******

İşletme Adı: BAL GURMESİ İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: balgurmesi@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bal Gurmesi, lezzet düşkünlerinin keşfini bekleyen , Türkiye'nin dört bir köşesinden bin bir çeşit çiçeğe ait aynı zamanda tek tip çiçeğe özgü Anavarza Bal monofloral lezzetlerini sadece bir tıkla sizlerle buluşturan e-ticaret sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler