ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.liderlastik.com.tr

FM-LİDER LASTİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YÖRÜKLER MAH. DEĞİRMEN CAD NO:42/A GEYVE/SAKARYA Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388059281900014

Vergi No: 3880******

İşletme Adı: FM-LİDER LASTİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.10.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: fmliderlastik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız 1992 Yılında Lassa Bridgestone Lastikleri Ve Mutlu Akü Markaların Bayiliği ile ticarete Başladı. 2003 Yılında Aras Kargo Acenteliği 2005 yılında Özka Lastik Bayiliğini Bünyesine kattı Firmamız Müşterilerimizin Daha rahat ve keyifli Alışveriş yapmaları için kaliteli kendini kanıtlamış Tescilli Markaların ürünlerini en uygun fiyatla E-ticaret ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Güvenli ve Keyifli Alışverişler Dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler