ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.frdmoda.com

ONUR KARAGÖL

ZAFER MAHALLESİ BAĞLARBAŞI SOKAK NO:4-1A İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 34148******

İşletme Adı: ONUR KARAGÖL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.04.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: frdkonfeksiyon@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hobi Malzemeleri ve Moda ile igili her şey için bir numaralı güvenilir alışveriş adresiniz olan Frdmoda.com ‘a hoş geldiniz. Frdmoda.com, Frd Konfeksiyon İç ve Dış Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından online satış yapmak üzere kurulmuş bir E-Ticaret sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler