Doğrulama karekodu bulunmamaktadır

www.drsavon.com Site Doğrulanmamıştır.

SAVON KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MH. DEFNE SK. NO:1 1104 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0753071640200001

Vergi No: 7530716402

İşletme Adı: SAVON KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Biz Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilebilir bakım markasıyız. Var olan, yerleşmiş algıları ve çözümleri bir kenara bıraktık ve hayal ettiğimiz kişisel bakım deneyimini tasarlamak üzere bir araya geldik. Hammadde seçiminden üretime, teknoloji yönetiminden pazarlamaya kadar tüm süreçlere, sektördeki onlarca yıllık tecrübesiyle hakim olan güçlü bir ekip yarattık. Araştırdık, denedik, ürettik, test ettik, dinledik, geliştirdik... Böylece Türkiye’nin ilk kişiselleştirilebilir bakım markası, değişimin gücüne inananlarla buluştu.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler