ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

detoksfit.com

HEALIFE SAĞLIK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ATAKENT MAHALLESİ HALDUN TANER SOKAK NO: 1 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461089699200001

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: HEALIFE SAĞLIK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: healifesaglikurunleri@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Detoksfit tamamen bitkisel ve doğal içeriğe sahiptir. Detoksfit ile birbirinden yararlı 16 farklı bitkiyi bir arada kolayca tüketerek bağışıklık sisteminizi güçlendirip güne daha zinde başlayabilirisiniz. Detoksfit, bir çok bitkinin karışımı ile özel olarak formüle edilip toz haline getirilmiş, protein ve temel besin maddelerinden oluşan besleyici ve lezzetli bir bitkisel karışımdır.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler