ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

frezesepeti.com

İHYA MAKİNA İTHALAT İHRACAT VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

METAL İŞ SANAYİ SİTESİ 19. BLOK NO 40, 34490 İKİTELLİ OSB İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0470008383800012

Vergi No: 4700******

İşletme Adı: İHYA MAKİNA İTHALAT İHRACAT VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ihyamakina@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1996 yılında İstanbul, Bayrampaşa’da faaliyetlerine başlayan İhya Makina, başlangıcından günümüze kadar teknik hırdavat tedariki ve satışı alanında önemli bir konum elde etmiştir. İhya Makina, sektördeki liderliğini sağlamlaştırarak birçok önemli markanın distribütörlüğünü üstlenmiştir. FrezeSepeti bir İHYA Makina markasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler