ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.titizol.com

TİTİZOL E TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BARBAROS MAH. LALE SOK. MY OFFİCE İŞ MERKEZİ 2/13 ATAŞEHİR İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0845065428800001

Vergi No: 8450******

İşletme Adı: TİTİZOL E TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Titizol.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.11.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.titizol.com&pli=1

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/titizol/id1673487987?l=tr

Kep Adresleri: titizoleticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Titizol, yeni bir ilan platformdur. Platformumuz pratik ve kullanışlı arayüzü sayesinde dilediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirmenize olanak tanır.Titizol güvencesiyle gayrimenkul alım & satım, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. "Kirayı çıkaramıyorum." diye dert yanıyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok! Odanı Paylaş kategorisindeki ilanlar ile kiranıza ortak olacak bir oda arkadaşı edinebilirsiniz. Hayal ettiğiniz araca sahip olmak artık hayal değil! Titiz Oto kategorimizle istediğiniz marka ve model araca sahip olabilirsiniz. Üstelik sitemizin Haritadan Ara özelliği sayesinde otomobil arayışınızı haritadan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık Otopark kategorimizde yer alan Bina Otoparkı ve İş Yeri Otoparkı seçeneklerini görüntüleyebilir, Kat Karşılığı kategorimiz ile yeni bir daire fırsatını yakalayabilirsiniz. İlk Arabam ile sıfır ve uygun fiyatlı araçlara sahip olabilirsiniz. Sıfır bir ev hayaliniz varsa İlk Evim ile bütçenizi aşmayacak, yepyeni ve tam da aradığınız özelliklerdeki evleri inceleyebilirsiniz. Deprem Sonrası Yapıları inceleyerek sağlam ve güvenilir seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Titizol aracılığıyla sizlere yalnızca bu hizmetleri sunmuyoruz. Titiz Çalışan kategorimiz sayesinde aradığınız personeli bulmanız da artık çok kolay! Aradığınız meslek gruplarını seçerek ilanınızı kolayca verebilirsiniz. İşsizlik sorununuza çözüm arıyorsanız İş Arayanlar sekmesine tıklayarak kısa süre içinde mesleğinize kavuşabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeyi seviyorsanız Özel Eğitim Verenler kategorisinden yararlanarak dilediğiniz eğitimi alma şansına erişebilirsiniz. Firmanızı tanıtmak istiyorsanız Firmalar kategorisiyle şirketinizin reklamını yapabilir, böylece geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Titizol ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, kalıcı ve pratik çözümler sunmayı hedefliyoruz. Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak alım & satım işlerinizi ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kuyumculuk

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler